Beyaz eşya ürünleri hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere konforu yaşatan cihazladır. Dayanıklı tüketim ürünleri olarak da anılan beyaz eşyaları için sizlere en yüksek seviyede kaliteli hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi bünyemizde ülkemizde üretimi bulunan yerli markalarla birlikte yabancı teknolojiye sahip tüm cihazlarda servis sağlayabilmekteyiz.

Firmamız bünyesinde teknisyenlerimiz bir çok markanın ürün teknolojisini yakında takip etmekte aynı zamanda hizmet içi eğitimle desteklenmektedir. Sorunsuz ve uzun ömürlü kullanıma en uygun servis hizmeti Mersin Teknik Servis ile Mersin ve belli bölgelerde sizlerle buluşmaktadır.

Tüm Beyaz Eşya Markalarında Montaj Servisi

Öncelikle eğer sıfır bir ürün aldıysanız önerimiz cihaz garantisi sebebi ile özel servis yerine yetkili servisinden hizmet almanız yönünde olacaktır.

Bunun dışındaki durumlarda ise firmamız Mersin teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm Beyaz Eşya ürünlerinde montaj ve yer değiştirme desteği sunmaktadır. Yanlış ve hatalı montajlarda ürünlerde performans kaybı olabileceği gibi hızlı şekilde arıza da gösterebilmektedirler.

Bu nedenle Beyaz Eşya Servisi firma seçimlerinizde aceleye getirmeden Uzman Firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Bireysel anlamada hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durmanız cihaz ömrü açısından önemlidir.

Beyaz Eşya Yedek Parça Servisi

Mersin de  şimdiye kadar sayısız Servis hizmeti vermiş olan Mersin Teknik Servis bakım, arıza onarım ve montaj hizmetleri dışında yedek parça desteği de Beyaz Eşya gruplarında vermektedir.

Ancak burada bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken husus şudur ki; İşe tamamen ticari bakan ve iyi niyetli olmayan kişiler ihtiyaç olmaması halinde dahi parça değişimine gidebilmektedir. Mersin Beyaz Eşya Servislerinde uzmanlarımızda gerekli görülmeyen hiç bir durumda parça değişimine gidilmez ve tüketiciler mağdur edilmez.

Ayrıca Parça değişimi gerektiren durumlarda sizler ekiplerimizce bilgilendirilirsiniz ve onayınız halinde parça değişimine gideriz. Bunun dışında son olarak belirteceğimiz detayda yedek Parçalarda orijinal ürünler dışında yan sanayi ürün firmamız kullanmamaktadır.

Hangi markalarda Beyaz Eşya Servisi Veriyorsunuz?

  • Arçelik , Beko , Altus
  • Bosch , Siemens , Profilo
  • Vestel , Regal , Ariston
  • Samsung

Diğer markalar için 0 536 426 52 50 numaradan bizlere ulaşa bilir tüm beyaz eşya ile ilgili sorunlarınızı bizimle paylaşın sorunsuz çözüm için sizlere yardımcı olalım.